Muž, který chtěl být šťastný


Anotace:
Muž, který chtěl být šťastný je kniha, kterou napsal Laurent Gounelle. Jedná se o poutavý příběh, který otevírá svět nových možností. Představte si, že jste na Bali a před odjezdem navštívíte starého léčitele. Léčitel vás prohlédne a řekne, že jste zdraví, ale Váš život šťastný není. Máte pocit, že vás zná lépe než vy sám sebe. Začíná dobrodružné objevování sama sebe. Kniha ukazuje, jak dosáhnout toho, abychom byli opravdu šťastní.

Autor: Laurent Gounelle

Počet stran: 152
Žánr: Psychologický román
Nakladatelství: RYBKA PUBLISHERS
Psáno v 1. osobě

Dojmy z knihy:
DO-KO-NA-LOST. Kniha nám vysvětluje, proč nejsme šťastní sami se sebou a jak onoho štěstí vlastně dosáhnout. Není v tom nic mysteriózního a přesto ta všechna fakta zní nadpřirozeně. 
Přečetla jsem ji na jeden nádech, vtáhla mě do děje tak moc, že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Otevřela mi oči a poukázala na některé výzkumy, které dokazují, že psychika dokáže zázraky. 
Je to příběh o obyčejném muži, který se vydal na ostrov a navštívil léčitele, který mu ukázal nový pohled na lidi a navedl ho na cestu ke štěstí."Když dočtete poslední stranu, sotva budete takovým člověkem, jakým jste byli, když jste knížku poprvé otevírali. Možná si poprvé budete umět položit nejdůležitější otázky svého života.." - Nouvelle psychologie 


Tuto knihu by si měl přečíst opravdu každý, ženy i muži, občasní čtenáři i vášniví knihomolové. Je na každém z nás, co si z knihy odneseme, ale jsou tam tak zajímavé informace, že každý najde něco, co ho přinutí alespoň trochu změnit myšlení a názory.


Hodnocení: 100 %

 • Počet komentářů: 10

Podobné články

10 komentářů

 1. Tvá recenze mě zaujala ^^... Mám takové knížky ráda, takže si ji určitě přečtu <3
  (Btw. Obdivuji že píšeš blog :D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačiii <3 děkuju moc! Já blogy psala několik let, jenže anonymně. Až teď jsem si řekla, že se hecnu a budu vystupovat veřejně. Jsem ráda, že se ti recenze líbila^^.

   Vymazat
 2. Moc pěkná recenze :) Úplně jsi mě na knihu nalákala, vypadá vážně zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! Koupí rozhodně nebudeš litovat:)

   Vymazat
 3. Kniha je úžasná, tak ako aj iné knihy z tejto edície. Donútia ťa popremýšľať nad svojím životom i skutkami. Mám rada také knihy..

  OdpovědětVymazat
 4. Knihu som už čítala a je úžasná. Každý z nis chce byť šťastný a tak som si túto edíciu vyslovene zamilovala. Skrátka niečo, čo donúti človeka zamyslieť sa

  OdpovědětVymazat
 5. jéj, presne niečo takéto by som si teraz potrebovala prečítať :) vďaka za tip ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za zpětnou vazbu, moc si toho vážím.